Skip to product information
1 of 20

Make Up For Ever

STAR LIT GLITTERS 6,7g

STAR LIT GLITTERS 6,7g

Regular price €20,00
Regular price €20,00 Sale price €20,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Grimcat e lirshme dhe delikate reflektojnë dritën për të krijuar një efekt shkëlqyes në fytyrë, trup dhe flokë. Aplikohet lehtësisht me ujë ose furçë të lagur. Përzijeni dhe shtrojeni mbi hije për shkëlqim më të madh.

Benefitet

Përdorimi

Përdorni të lagur ose të thatë.
Aplikojeni duke përdorur një furçë ose gishta.
Për një aplikim më të pastër dhe mbajtje më të fortë, aplikojeni me furçë të lagur me "MIST & FIX SETTING SPRAY" përpara se të zhytni në SAR LIT POWDER.
Për aplikim të papërshkueshëm nga uji, fshijeni me furçë të lagur me AQUA SEAL WATERPROOF LIQUID CONVERTER përpara se të zhytni në STAR LIT POWDER.
Këshillë profesionale: Përziejeni me WATERBLEND FACE & BODY FOUNDATION ose MIST & FIX SETTING SPRAY për një përfundim të personalizuar.

Ingredientët

POLYETHYLENE TEREPHTHALATE ● POLYURETHANE-11 ● [+/- : CI 15850 (RED 7) ● CI 19140 (YELLOW 5) ● CI 77000 (ALUMINUM POWDER) ● CI 77266 [NANO] (BLACK 2) ● CI 77510 (FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE) ●]. 12773/B

View full details