Skip to product information
1 of 1

Make Up For Ever

SO DIVINE 150ml

SO DIVINE 150ml

Regular price €28,00
Regular price Sale price €28,00
Në ulje Shitur
Tax included.

So Divine është një larës kremoz oil-free, që heq papastërtitë dhe të gjitha llojet e grimit, duke përfshirë formulat e papërshkueshme nga uji. Jo komedogjenik dhe i testuar dermatologjikisht në lëkurë të ndjeshme, So Divine qetëson dhe rehaton lëkurën e thatë dhe delikate dhe rrit butësinë e lëkurës.

Benefitet

Përdorimi

Aplikojeni kremin me majat e gishtave duke e masazhuar me lëvizje rrethore nga fundi i fytyrës lart.
Ngopni një copë pambuku me ujë ose locion të ftohtë dhe hiqni kremin e tepërt.
Mos përdorni pambuk për lëkura shumë të ndjeshme pasi ato mund të irritojnë lëkurën – në vend të kësaj përdorni një sfungjer për heqjen e make up-it (Sfungjer vegjetal).

Ingredientët

View full details