Skip to product information
1 of 3

Make Up For Ever

SMOKY STRETCH

SMOKY STRETCH

Regular price €28,00
Regular price Sale price €28,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Falë kompleksit të tij ekskluziv Flex Control, formula e lëmuar e Smoky Stretch rrëshqet mbi qerpikët për gjatësi të jashtëzakonshme dhe definicion të përsosur. Furça e saj e formuar me shumë fije i kap qerpikët duke filluar nga rrënja, duke mbuluar çdo qerpik për ndarje optimale pa grumbullime. Fijet më të shkurtra në majë bëjnë magji në qerpikët e vegjël.

Benefitet

Përdorimi

Vendoseni aplikuesin në bazën e qerpikëve të sipërm. Përhapeni produktin deri te majat me një lëvizje të lehtë zig-zag për të ndarë më mirë qerpikët nga njëra tjetra.
Lyeni si pjesën e sipërme ashtu edhe atë të poshtme të majave të qerpikëve të sipërm.
Aplikojeni në qerpikët e poshtëm në të njëjtën mënyrë.
Përdorni majën e imët të furçës në qerpikët më të shkurtër dhe më të vështirë për t'u arritur.
Përsëriteni aplikimin për të arritur rezultatin e dëshiruar.

Ingredientët

Aqua (Water), CI 77499 (Iron Oxides), Cera Alba (Beeswax), Polybutene, Glyceryl Stearate, Butylene Glycol, Acrylates Copolymer, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, PVP, Steareth-21, VP/Eicosene Copolymer, Palmitic Acid, Stearic Acid, Panthenol, Phenoxyethanol, Steareth-2, Aminomethyl Propanediol, Caprylyl Glycol, Hydroxyethylcellulose, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Sericin, Algin, Acacia Senegal Gum, Citric Acid, Potassium Sorbate, Serine. A16801/01

View full details