Skip to product information
1 of 4

Make Up For Ever

SMOKY LASH

SMOKY LASH

Regular price €28,00
Regular price Sale price €28,00
Në ulje Shitur
Tax included.
Volum, gjatësi dhe definicion me një formulë të papërshkueshme nga uji. Pigmentet e zeza të pasura ofrojnë ngjyrë më të fortë, ndërsa furça e saj unike siguron që çdo qerpik të jetë i veshur.

Benefitet

Përdorimi

Për volum maksimal aplikoni Smoky Lash sipër dhe poshtë qerpikëve, në mënyrë të barabartë nga e majta në të djathtë.
Për të ndarë qerpikët individualë, aplikoni Smoky Lash nga rrënjët deri te majat.
Për të rritur volumin dhe për të krijuar një efekt faux-lash, aplikoni disa shtresa Smoky Lash.

Ingredientët

Aqua (Water), Glyceryl Stearate, C 18-36 Acid Triglyceride, CI 77499 (Iron Oxides), Cera Alba (Beeswax), CI 77491 (Iron Oxides), Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Palmitic Acid, Shellac, Stearic Acid, Triethanolamine, Glyceryl Hydrogenated Rosinate, Pentylene Glycol, Lecithin, Phenoxyethanol, VP/VA Copolymer, CI 77492 (Iron Oxides), Xanthan Gum, Panthenol, Tetrasodium EDTA, Tocopheryl Acetate, CI 77891 (Titanium Dioxide), Hydrolyzed Rhodophycea Extract. A04601/01

View full details