Skip to product information
1 of 2

Make Up For Ever

SMOKY EXTRAVAGANT

SMOKY EXTRAVAGANT

Regular price €32,00
Regular price €32,00 Sale price €32,00
Në ulje Shitur
Tax included.
Të gjitha përfitimet e maskarës tonë Smoky Extravagant në një formulë të papërshkueshme nga uji, duke i dhënë qerpikëve definicion, volum, gjatësi dhe kaçurrela rezistente ndaj njollosjes. Teknologjia Precision 4D mbështjell sipërfaqen e qerpikëve me pigmente ultra të zeza për përsosmëri të garantuar.

Benefitet

Përdorimi

Përdorni gjerësinë e furçës për të aplikuar maskarën nga rrënja deri në majë të qerpikëve dhe përdorni majën e imët të furçës për zonat e vështira për t'u arritur (qerpikët e shkurtër, qoshet e brendshme dhe të jashtme, etj.). Aplikoni maskarën me një lëvizje para-mbrapa, nga e majta në të djathtë për të optimizuar efektet volumizuese. Për të rritur efektet volumizuese dhe zgjatëse, përsëritni aplikimet e Smoky Extravagant.

Ingredientët

Aqua (Water), Paraffin, CI 77499 (Iron Oxides), Polybutene, Cera Alba (Beeswax), Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Palmitic Acid, Stearic Acid, Triethanolamine, VP/Eicosene Copolymer, Acacia Senegal Gum, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Hydroxyethylcellulose, Silica, Phenoxyethanol, Crambe Abyssinica Seed Oil, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Algin, Hydrolyzed Rhodophycea Extract, BHT, Serine. A13301/01

View full details