Skip to product information
1 of 6

Make Up For Ever

Skin Equalizer - Radiant Primer

Skin Equalizer - Radiant Primer

Regular price €49,00
Regular price €49,00 Sale price €49,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Një primer siguron që make-up-i juaj të zgjasë më shumë, që ju të mund të aplikoni lehtësisht bazën tuaj ,ky primer ju jep një lëkurë rrezatuese. Këto primer rrezatues do të korrigjojnë ngjyrën tuaj. Ata do të hidratojnë dhe do të sjellin dritë në fytyrën tuaj. E bërë me pigment Spectraflex, do të neutralizojë papërsosmëritë dhe do të korrigjojë lëkurën e vjeter.

Benefitet

• Primer korrigjues i ngjyrave për përfundim të përsosur dhe jetëgjatësi
• Përmbajnë element qetesues te njetratjshem të përshtatur për më shumë shkëlqim dhe hidratim
• Mbush dhe turbullon papërsosmëritë e lëkurës për një strukturë të butë dhe të mëndafshtë

Përdorimi

HAPI 1 – Aplikoni kremin tuaj të ditës
HAPI 2 – Aplikoni primert që zgjidhni sipas pritshmërive tuaja
PËRDORNI SHUMË PRIMER PËR TË ARRITUAR REZULTATIN MË PROFESIONAL

Ingredientët

AQUA (WATER) • METHYL TRIMETHICONE • PHENYL TRIMETHICONE • ISODODECANE • ALCOHOL • DIMETHICONE • PEG-9 POLYDIMETHYLSILOXYETHYL DIMETHICONE • BUTYLENE GLYCOL • GLYCERIN • ACRYLATES/DIMETHICONE COPOLYMER • VINYL DIMETHICONE/METHICONE SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER • SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE • DISTEARDIMONIUM HECTORITE • PARFUM (FRAGRANCE) • CAPRYLYL GLYCOL • PROPYLENE CARBONATE • LECITHIN • SODIUM BENZOATE • SODIUM CHLORIDE • LEPIDIUM MEYENII ROOT EXTRACT • MALTODEXTRIN • SILICA • CITRIC ACID • SODIUM CITRATE • TIN OXIDE • [+/- CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE) • CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) • CI 77491 (IRON OXIDES) • CI 15850 (RED 7 LAKE)]

View full details