Skip to product information
1 of 2

Make Up For Ever

SHINE ON POWDER 10G

SHINE ON POWDER 10G

Regular price €27,00
Regular price €22,19 Sale price €27,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Kjo pudër me perla ndriçon fytyrën dhe trupin falë grimcave të imta të perlës që përmban. Shine On Powder është veçanërisht efektive për të nxjerrë në pah lëkurën e nxirë dhe për të theksuar shkëlqimin e shëndetshëm të lëkurës. Shine On Powder ofron një pamje të shëndetshme gjatë ditës dhe një prekje magjepsëse në mbrëmje.

Benefitet

Përdorimi

Duke përdorur një furçë për një perhapje më të saktë.
Për të marrë rezultate më të mira dhe për të zvogëluar dukshëm rrathët e zinj, aplikoni produktin pas fondatinës.

Ingredientët

ISODODECANE • DIISOSTEARYL MALATE • SILICA • POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE • DISTEARDIMONIUM HECTORITE • METHYL TRIMETHICONE • TRIMETHYLSILOXYSILICATE • TRICALCIUM PHOSPHATE • POLYBUTENE • SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE • KAOLIN • TRIBEHENIN • OCTYLDODECANOL • PROPYLENE CARBONATE • SORBITAN ISOSTEARATE • VP/HEXADECENE COPOLYMER • POLYGLYCERYL-2 DIISOSTEARATE • PARFUM (FRAGRANCE) • TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE • TOCOPHERYL ACETATE • DEHYDROACETIC ACID • AQUA (WATER) • PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE • [+/- CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) • CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES) • CI 15850 (RED 7 LAKE) • CI 17200 (RED 33 LAKE)]

View full details