Skip to product information
1 of 23

newlooktina

ROUGE ARTIST SHINE ON

ROUGE ARTIST SHINE ON

Regular price €31,00
Regular price €31,00 Sale price €31,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Revolucioni i buzëkuqve vazhdon në paketimin e kuq, me shkëlqim. Duke shtyrë kufijtë e inovacionit, është krijuar një buzëkuq i ri me shkëlqim.
Rouge Artist Shine On është një buzëkuq me shkëlqim saten që ofron ngjyrë gjatë gjithë ditës, ndërsa zbut menjëherë buzët me vetëm një rrëshqitje.

I pasur me pigment dhe hidratues i menjëhershëm, buzëkuqi Rouge Artist Shine On ka një shkëlqim që zgjat 12 orë.
Formula është e pasuruar me mikrosfera prizmalite të shoqëruara me një ekuilibër të jashtëzakonshëm dylli dhe vajrash natyralë për të krijuar buzëkuqin më të mirë.

Ky buzëkuq i ri përfshin 21 nuanca ultra të pigmentuara, të përziera, të përbërë nga nude të ngrohta, nude të ftohta, rozë, korale dhe të kuqe të ndezura.
Rouge Artist Shine On është zhvilluar me një aplikues preciz ovale dhe të pjerrët për të ndihmuar në ndjekjen e formës natyrale të buzëve.

HIDRATIM I MENJHERSHEM & BUZË MË TË PLOTA
I mbushur me një gjeneratë të re të acidit hialuronik dhe boronicave të kuqe, Rouge Artist Shine On ofron hidratim dhe rehati të menjëhershme.

Testuar në mbi 21 persona.

Benefitet

Përdorimi

SI TË PËRDORNI:
1 - Vijëzoni buzët me nuancën përkatëse Artist Color Pencil (shitet veçmas).
2 - Vendosni kapakun në pjesën e poshtme të tubit për efektin ultra i arritur duke përdorur furçën e buzëve 304.
3 - Vendosni Rouge Artist Shine On Lipstick për veshje dhe shkëlqim 12-orësh.

Ingredientët

INGREDIENTS
DIISOSTEARYL MALATE • POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE • JOJOBA ESTERS • BIS-BEHENYL/ISOSTEARYL/PHYTOSTERYL DIMER DILINOLEYL DIMER DILINOLEATE • SYNTHETIC WAX • ISOSTEARYL HYDROXYSTEARATE • POLYGLYCERYL-10 DECAISOSTEARATE • SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL • TRIMETHYLOLPROPANE TRIISOSTEARATE • PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE • HYDROGENATED STYRENE/METHYLSTYRENE/INDENE COPOLYMER • HYDROGENATED MICROCRYSTALLINE WAX • RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL • ETHYLHEXYL PALMITATE • CERA ALBA (BEESWAX) • SILICA • POLYETHYLENE • DISTEARDIMONIUM HECTORITE • CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE • GLASS BEADS • PARFUM (FRAGRANCE) • PROPYLENE CARBONATE • VACCINIUM MACROCARPON (CRANBERRY) SEED OIL • PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE • TRIHYDROXYSTEARIN • PROPYL GALLATE • TOCOPHEROL • SODIUM HYALURONATE • GLUCOMANNAN • HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL • ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT • [+/- CI 12085 (RED 36, RED 36 LAKE) • CI 15850 (RED 6, RED 7, RED 7 LAKE) • CI 15985 (YELLOW 6, YELLOW 6 LAKE) • CI 17200 (RED 33) • CI 19140 (YELLOW 5, YELLOW 5 LAKE) • CI 42090 (BLUE 1, BLUE 1 LAKE) • CI 45380 (RED 21, RED 21 LAKE, RED 22, RED 22 LAKE) • CI 45410 (RED 27, RED 27 LAKE, RED 28, RED 28 LAKE) • CI 73360 (RED 30, RED 30 LAKE) • CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE) • CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES) • CI 77742 (MANGANESE VIOLET) • CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE)]

View full details