Skip to product information
1 of 49

newlooktina

ROUGE ARTIST

ROUGE ARTIST

Regular price €31,00
Regular price €31,00 Sale price €31,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Profesionistët tanë kanë zhvilluar buzëkuqin ideal duke kombinuar intensitetin e ngjyrës mat me shkëlqimin e një buzëkuqi kremoz hidratues.

Benefitet

Përdorimi

APLIKIM ME 1 ARTIST ROUGE

HAPI 1: Aplikoni ROUGE ARTIST në qendër të buzës së sipërme, duke ndjekur harkun e buzës dhe aplikojeni buzëkuqin në qendër të buzës së poshtme.
HAPI 2: Aplikoni ROUGE ARTIST duke filluar nga çdo cep i jashtëm i qendrës së buzës së sipërme


APLIKIM ME 2 ARTIST ROUGE

HAPI 1: Aplikoni nuancën e parë të ROUGE ARTIST në buzën e sipërme
HAPI 2: Aplikoni nuancën e dytë të ROUGE ARTIST në buzën e poshtme
HAPI 3: Bashkoni buzët së bashku për të përzier nuancat
HAPI 5 (OPSIONAL): Përfundoni përzierjen me majat e gishtave për një rezultat të shpejtë ose me një furçë buzësh.

FURCA PËR BUZËN #304

Ingredientët

HYDROGENATED POLYDECENE ● OCTYLDODECANOL ● DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER ● POLYETHYLENE ● EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX ● POLYBUTENE ● SILICA ● SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE ● DISTEARDIMONIUM HECTORITE ● BENTONITE ● LECITHIN ● PROPYLENE CARBONATE ● PARFUM (FRAGRANCE) ● OLIVE OIL DECYL ESTERS ● CAMELLIA OLEIFERA SEED OIL ● CITRIC ACID ● GLYCERIN ● HYDRATED SILICA ● AQUA (WATER) ● SODIUM MYRISTOYL GLUTAMATE ● LACTIC ACID ● SQUALENE ● LIMONENE ● ALUMINUM HYDROXIDE ● CHLORELLA VULGARIS EXTRACT ● LINALOOL ● MARIS SAL (SEA SALT) ● TOCOPHEROL ● [+/- : CI 15850 (RED 6, RED 7, RED 7 LAKE) ● CI 15985 (YELLOW 6, YELLOW 6 LAKE) ● CI 19140 (YELLOW 5, YELLOW 5 LAKE) ● CI 73360 (RED 30, RED 30 LAKE) ● CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE)]. 14710/A The ingredients that enter in the composition of the MAKE UP FOR EVER products are regularly updated. Before using a MAKE UP FOR EVER product, please read the ingredient list on its packaging to ensure that the ingredients are suitable for your personal use.

View full details