Skip to product information
1 of 3

Make Up For Ever

PRO SCULPTING LIP

PRO SCULPTING LIP

Regular price €32,00
Regular price Sale price €32,00
Në ulje Shitur
Tax included.

PRO SCULPTING LIP kombinon një bazë me ngjyra intensive dhe ofron kombinimin perfekt për të përmirësuar formën dhe vëllimin e buzëve. I pajisur me një majë aplikuesi të dyfishtë, ky skulptor i buzëve është po aq i lehtë për t'u përdorur aq edhe efektiv në ofrimin e rezultateve perfekte.

Benefitet

Përdorimi

Hapi 1. Përdorni majën e pjerrët për të lyer buzët me një ngjyrë gjysmë mat.

Hapi 2. Përdorni një sfungjer për të shtuar një pak dritë në qendër të buzëve për të krijuar vëllim dhe formë. Përziejini me lëvizje rrethore në qendër të buzëve.

Ingredientët

C12-15 ALKYL ETHYLHEXANOATE ● POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE ● CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE ● ETHYLHEXYL PALMITATE ● VINYL DIMETHICONE/METHICONE SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER ● CERESIN ● SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE ● BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2 ● EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX ● CERA MICROCRISTALLINA (MICROCRYSTALLINE WAX) ● POLYETHYLENE ● KAOLIN ● OZOKERITE ● VP/HEXADECENE COPOLYMER ● SORBITAN SESQUIOLEATE ● TOCOPHERYL ACETATE ● CAPRYLYL GLYCOL ● PHENOXYETHANOL ● PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE ● HEXYLENE GLYCOL ● BHT ● [+/- : CI 12085 (RED 36, RED 36 LAKE) • CI 15850 (RED 6, RED 7, RED 7 LAKE) • CI 15985 (YELLOW 6, YELLOW 6 LAKE) • CI 19140 (YELLOW 5, YELLOW 5 LAKE) • CI 42090 (BLUE 1 LAKE) • CI 45380 (RED 21, RED 21 LAKE, RED 22 LAKE) • CI 45410 (RED 27, RED 27 LAKE, RED 28 LAKE) • CI 73360 (RED 30, RED 30 LAKE) • CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) • CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE) • CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES) • CI 77742 (MANGANESE VIOLET) •]. 11019/A

View full details