Skip to product information
1 of 3

Make Up For Ever

PRO LIGHT FUSION

PRO LIGHT FUSION

Regular price €44,00
Regular price Sale price €44,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Përmirësoni tiparet tuaja me këtë highlihter skulpturues, i cili i shton një shkëlqim të menjëhershëm dhe delikate lëkurës. Formula përdor teknologjinë pluhur-xhel për të bërë një aplikim të pagabueshëm dhe një shkëlqim të ndezur nga brenda.

Benefitet

Përmirësoni tiparet tuaja me këtë highliter i cili i shton një shkëlqim të menjëhershëm dhe delikat lëkurës. Formula përdor teknologjinë pluhur-xhel për të bërë një aplikim të pagabueshëm dhe një shkëlqim të ndezur.

Përdorimi

Duke përdorur një furçë për highliter perhapeni mbi faqe dhe kocken e vetulles.

Ingredientët

ISODODECANE • DIISOSTEARYL MALATE • SILICA • POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE • DISTEARDIMONIUM HECTORITE • METHYL TRIMETHICONE • TRIMETHYLSILOXYSILICATE • TRICALCIUM PHOSPHATE • POLYBUTENE • SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE • KAOLIN • TRIBEHENIN • OCTYLDODECANOL • PROPYLENE CARBONATE • SORBITAN ISOSTEARATE • VP/HEXADECENE COPOLYMER • POLYGLYCERYL-2 DIISOSTEARATE • PARFUM (FRAGRANCE) • TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE • TOCOPHERYL ACETATE • DEHYDROACETIC ACID • AQUA (WATER) • PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE • [+/- CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) • CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES) • CI 15850 (RED 7 LAKE) • CI 17200 (RED 33 LAKE)]

View full details