Skip to product information
1 of 1

Make Up For Ever

PRO FINISH SPONGE

PRO FINISH SPONGE

Regular price €6,00
Regular price Sale price €6,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Një sfungjer cilësor profesional i krijuar për aplikimin e lagësht dhe të thatë të Pro Finish.

Benefitet

Përdorimi

Aplikoni Pro Finish Foundation në të gjithë fytyrën me lëvizje zbutëse. Për të mbuluar papërsosmëritë (puçrrat, zbardhjen e ngjyrës…), lyejeni me sfungjer zonën e problemit.

Ingredientët

View full details