Skip to product information
1 of 5

newlooktina

PRO BRONZE FUSION

PRO BRONZE FUSION

Regular price €43,00
Regular price €43,00 Sale price €43,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Formula e përparuar e bronzit me fuqi xhel përzihet për një shkëlqim te dukshem.

Benefitet

Përdorimi

Për rezultatet më natyrale, aplikoni Pro Bronze Fusion me Pro Bronze Kabuki. Aplikojeni në pikat e larta të fytyrës ku dielli do të binte natyrshëm (balli, ura e hundës, faqe dhe mjekër).

Ingredientët

Mica, Cetearyl Ethylhexanoate, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Synthetic Fluorphlogopite, Glycerin, Squalane, PTFE, Dimethicone, Dicalcium Phosphate, Zinc Stearate, Lauroyl Lysine, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Polysorbate 20, 1,2-Hexanediol, Silica, Chondrus Crispus (Carrageenan), Xanthan Gum, Pentaerythrityl Tetra-Di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, [+/- CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides)].

View full details