Skip to product information
1 of 1

Make Up For Ever

PRO BRONZE FUSION 11g

PRO BRONZE FUSION 11g

Regular price €42,00
Regular price Sale price €42,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Formula unike e Pro Bronze Fusion ju lejon të dukeni natyrshëm të puthur nga dielli pa lënë asnjë gjurmë. Lëkura ka menjëherë një shkëlqim veror me një fund të shkëlqyeshëm dhe rrezatues që nuk duket kurrë si pluhur ose i pa natyrshëm. Ju nuk shihni grim, ju shihni vetëm lëkurë që duket e shëndetshme dhe me shkëlqim.

Benefitet

Përdorimi

Ky bronzer i qëndrueshëm dhe i papërshkueshëm nga uji është plotësisht pa peshë dhe përzihet si një lëkurë e dytë për të zbuluar një fytyrë të mrekullueshme me shkëlqim. Për rezultate më të mira, aplikojeni me furçën Pro Bronze Kabuki.

Ingredientët

View full details