Skip to product information
1 of 1

Make Up For Ever

POWDER BRUSH - LARGE - 130

POWDER BRUSH - LARGE - 130

Regular price €57,00
Regular price €57,00 Sale price €57,00
Në ulje Shitur
Tax included.
Kjo furçë e butë dhe e rrumbullakët aplikon lehtë pudrën në lëkurë. Përdoret më së miri në përhapje të mëdha. Kjo furçë luksoze është më e mira për aplikimin e pudrave kompakte ose pluhur në fytyrë dhe trup.
Lloji i fibrave: të valëzuara.
Teksturat e rekomanduara: Pudër kompakte dhe pluhur.

Benefitet

Përdorimi

Këshillë profesionale: Përdoreni për të aplikuar të gjitha produktet me ngjyra dhe xixa në zona të mëdha kur bëni grim artistik.

Ingredientët

View full details