Skip to product information
1 of 1

Make Up For Ever

PAINT BRUSH - MEDIUM - 412

PAINT BRUSH - MEDIUM - 412

Regular price €47,00
Regular price €47,00 Sale price €47,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Paint Brush 412 është një furçë e sheshtë katrore, me madhësi mesatare, e bërë nga fibra sintetike të valëzuara me butësi të pakrahasueshme. Më i madh se Paint Brush 408, ai lejon një aplikim të shpejtë dhe homogjen të produktit në sipërfaqe të mëdha të trupit. Kjo furçë profesionale me cilësi premium dhe me një dizajn unik është rezultat i një dizajni të personalizuar.

Benefitet

Përdorimi

Kjo furçë rekomandohet për tekstura kremoze ​​dhe të lëngshme, përveç lateksit. Ofron mbulim mesatar deri në të lartë dhe një përfundim intensiv me ngjyra.
Këshillë profesionale: Grimierët profesionistë e përdorin gjithashtu për të aplikuar shpejt fondatinat klasike në sipërfaqe të mëdha, në mënyrë që të aplikoni grimin e trupit në mënyrë shumë natyrale. Për higjienë të përsosur dhe për të zgjatur jetën e furçës suaj, sigurohuni që ta pastroni rregullisht duke përdorur pastruesin e furçave.

Ingredientët

View full details