Skip to product information
1 of 1

Make Up For Ever

PAINT BRUSH - MEDIUM - 412

PAINT BRUSH - MEDIUM - 412

Regular price €47,00
Regular price Sale price €47,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Painter's Brush #412 është një furçë e sheshtë katrore, me madhësi mesatare, e bërë nga fibra sintetike të valëzuara me butësi të pakrahasueshme. Më i madh se Painter's Brush #408, ai lejon një aplikim të shpejtë, bujar dhe homogjen të produktit në sipërfaqe të mëdha të trupit. Kjo furçë profesionale me cilësi premium dhe me një dizajn unik është rezultat i një dizajni të personalizuar.

Benefitet

Përdorimi

Kjo furçë rekomandohet për tekstura kremoze ​​dhe të lëngshme, përveç lateksit. Ofron mbulim mesatar deri në të lartë dhe një përfundim intensiv me ngjyra.
Këshillë profesionale: Grimierët profesionistë e përdorin gjithashtu për të aplikuar shpejt bazamentet klasike në sipërfaqe të mëdha, në mënyrë që të aplikoni grimin e trupit në mënyrë shumë natyrale. Për higjienë të përsosur dhe për të zgjatur jetën e furçës suaj MAKE UP FOR EVER, sigurohuni që ta pastroni rregullisht duke përdorur pastruesin e furçave MAKE UP FOR EVER.

Ingredientët

View full details