Skip to product information
1 of 2

Make Up For Ever

MAKE UP FOR EVER ULTRA HD LIP BOOSTER NO.01 CINEMA 6ML

MAKE UP FOR EVER ULTRA HD LIP BOOSTER NO.01 CINEMA 6ML

Regular price €25,00
Regular price €25,00 Sale price €25,00
Në ulje Shitur
Tax included.
Falë vetive hidratuese dhe zbutëse, ky serum buzësh i mbushur me acid hialuronik është perfekt për buzët e hidratuara. Vishni atë vetëm për një pamje të shëndetshme të fytit, ose përdorni atë si një maskë hidratuese  përpara aplikimit të buzëkuqit.

Benefitet

Një serum i dashur për buzët, i cili hidraton, zbut, ofron një efekt zbutës dhe qetsim për buzët, perdoret vetëm ose përdoret si maskë para grimit.

Përdorimi

Aplikojeni ne buze perpara gjumit ose perpara rutines suaj te make up-it

Ingredientët

AQUA (WATER) • METHYL TRIMETHICONE • PHENYL TRIMETHICONE • ISODODECANE • ALCOHOL • DIMETHICONE • PEG-9 POLYDIMETHYLSILOXYETHYL DIMETHICONE • BUTYLENE GLYCOL • GLYCERIN • ACRYLATES/DIMETHICONE COPOLYMER • VINYL DIMETHICONE/METHICONE SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER • SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE • DISTEARDIMONIUM HECTORITE • PARFUM (FRAGRANCE) • CAPRYLYL GLYCOL • PROPYLENE CARBONATE • LECITHIN • SODIUM BENZOATE • SODIUM CHLORIDE • LEPIDIUM MEYENII ROOT EXTRACT • MALTODEXTRIN • SILICA • CITRIC ACID • SODIUM CITRATE • TIN OXIDE • [+/- CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE) • CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) • CI 77491 (IRON OXIDES) • CI 15850 (RED 7 LAKE)]

View full details