Skip to product information
1 of 1

Make Up For Ever

MAKE UP BAG

MAKE UP BAG

Regular price €73,00
Regular price €73,00 Sale price €73,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Një çantë fleksibël me ndarje të shumta me zinxhir dhe xhep rrjetë për organizimin dhe ruajtjen e kompletit tuaj të grimit.

Çanta e make-up-it mund të mbahet lehtësisht në duar ose mbi supe, pasi është e rregullueshme. Brenda ka xhepa të shkëputshme të madhësive të ndryshme për organizim: 3 xhepa me bazë të zezë dhe një rrip rrjetë transparente për të parë menjëherë produktet. Një ndarje e brendshme ju lejon të vendosni dokumente (libër skicash, grim) ose çdo aksesor tjetër.

15,7 inç (Gjatësia) x 11 inç (lartësi)

Benefitet

Përdorimi

Kjo çantë e rregullueshme mbi supe përmban xhepa të ndashme dhe një ndarje të brendshme për të organizuar lehtësisht produktet dhe veglat tuaja.
Të përfshira: 3 xhepa me bazë të zezë dhe rrjetë transparente për shikueshmëri të lehtë.

Ingredientët

View full details