Skip to product information
1 of 2

Make Up For Ever

LIQUID LIFT FOUNDATION 30ML

LIQUID LIFT FOUNDATION 30ML

Regular price €44,00
Regular price €30,00 Sale price €44,00
Në ulje Shitur
Tax included.

I lehtë dhe i lëngshëm, Fondacioni Liquid Lift ka një efekt lifting që zbut rrudhat dhe tonifikon shenjat e lodhjes. Ofron një përfundim shumë natyral dhe është veçanërisht i përshtatshëm për lëkurat e thata, të lodhura ose të pjekura.

Benefitet

Përdorimi

Përdorni furçën tonë #154 me lëvizje rrethore nga qendra e fytyrës jashtë për mbulim maksimal.

Ingredientët

AQUA (WATER) ? HYDROGENATED POLYISOBUTENE ? METHYLPROPANEDIOL ? PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE ? SORBITAN TRIOLEATE ? GLYCERIN ? BUTYLENE GLYCOL ? MANGIFERA INDICA (MANGO) SEED BUTTER ? PHENOXYETHANOL ? GLYCERYL CAPRYLATE ? TROMETHAMINE ? PARFUM (FRAGRANCE) ? ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER ? PENTYLENE GLYCOL ? BENZYL BENZOATE ? PANTHENOL ? ALUMINUM DIMYRISTATE ? BENZYL SALICYLATE ? LIMONENE ? BHT ? TOCOPHEROL ? [+/- : CI 19140 (YELLOW 5, YELLOW 5 LAKE) • CI 42090 (BLUE 1 LAKE) • CI 77007 (ULTRAMARINES) • CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE) • CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES) • CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) •]. 10097/A

View full details