Skip to product information
1 of 6

Make Up For Ever

LIFT CONCEALER 15ML

LIFT CONCEALER 15ML

Regular price €27,00
Regular price Sale price €27,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Më shumë se një korrektor!

Ai përmban tensine, një përbërës aktiv me veti forcuese të lëkurës për zonën e syve, dhe vitamina A dhe E, të cilat rigjenerojnë lëkurën. Ky produkt shumëfunksional gjithashtu fsheh zona specifike, më të errëta dhe mund të përdoret si një theksues në pjesët më të spikatura të fytyrës (mollëzat, ballin dhe mjekrën) për më shumë shkëlqim.

Benefitet

Përdorimi

Prekni butësisht dhe përzieni Lift Concealer duke përdorur gishtin tuaj ose një furçë najloni për një korrigjim më të saktë.
Për të marrë rezultate më të mira dhe për të zvogëluar dukshëm rrathët e zinj, aplikoni Lift Concealer para dhe pas fondatinës.
Lift Concealer mund të aplikohet me gishta ose me furçë najloni për një aplikim më të saktë, para ose pas fondatinës.

Ingredientët

ISODODECANE • DIISOSTEARYL MALATE • SILICA • POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE • DISTEARDIMONIUM HECTORITE • METHYL TRIMETHICONE • TRIMETHYLSILOXYSILICATE • TRICALCIUM PHOSPHATE • POLYBUTENE • SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE • KAOLIN • TRIBEHENIN • OCTYLDODECANOL • PROPYLENE CARBONATE • SORBITAN ISOSTEARATE • VP/HEXADECENE COPOLYMER • POLYGLYCERYL-2 DIISOSTEARATE • PARFUM (FRAGRANCE) • TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE • TOCOPHERYL ACETATE • DEHYDROACETIC ACID • AQUA (WATER) • PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE • [+/- CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) • CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES) • CI 15850 (RED 7 LAKE) • CI 17200 (RED 33 LAKE)]

View full details