Skip to product information
1 of 6

Make Up For Ever

KOHL PENCIL

KOHL PENCIL

Regular price €20,00
Regular price €18,00 Sale price €20,00
Në ulje Shitur
Tax included.
Me një formulë të butë, hidratuese të lipideve bimore, vitaminës E, vajit të farës së mangos dhe më shumë, ky laps është krijuar posaçërisht edhe për sytë më të ndjeshëm me teksturën e tij të butë dhe të lëmuar.

Benefitet

Përdorimi

Aplikojeni direkt në vijën e qerpikëve ose pjesën e brendshme të syrit. Përziejini me një furçë smudge për një efekt tymi.

Ingredientët

CI 77499 (IRON OXIDES) ●HYDROGENATED JOJOBA OIL ●CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE ●LIMNANTHES ALBA (MEADOWFOAM) SEED OIL ●HYDROGENATED COTTONSEED OIL ●MICA ●MANGIFERA INDICA (MANGO) SEED OIL ●EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX ●GLYCERYL CAPRYLATE ●COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX ●MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL ●TOCOPHEROL ●CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT ●ASCORBYL PALMITATE ●GLYCERIN ●CITRIC ACID ●. 13752/A

View full details