Skip to product information
1 of 1

Make Up For Ever

KOHL PENCIL 1,14g

KOHL PENCIL 1,14g

Regular price €20,00
Regular price Sale price €20,00
Në ulje Shitur
Tax included.

I butë, i lëmuar dhe i lehtë për t'u aplikuar, ky laps eyeliner u jep syve ngjyra të gjalla dhe të përziera. Me një formulë të butë, hidratuese të lipideve bimore, vitaminës E, vajit të farës së mangos dhe më shumë, ky laps është krijuar posaçërisht edhe për sytë më të ndjeshëm.

Benefitet

Përdorimi

Aplikojeni direkt në vijën e qerpikëve ose buzën e brendshme të syrit. Përziejini me një furçë smudge për një efekt smoky.

Ingredientët

View full details