Skip to product information
1 of 41

Make Up For Ever

HD SKIN FOUNDATION

HD SKIN FOUNDATION

Regular price €43,00
Regular price €40,00 Sale price €43,00
Në ulje Shitur
Tax included.
Fondatina HD Skin është një fondatine me mbulim te ndërtueshëm, mesatar deri në të plotë për një fund gjysmë mat por natyral.
Ideale për lëkurë normale, të kombinuar në të yndyrshme.
E disponueshme në 40 nuanca, për të përmirësuar çdo ton lëkure me 4 nuanca të qarta (të lehta, të mesme, të kuqe, të thella) dhe 3 nuanca (e kuqe, neutrale dhe e verdhë).

Benefitet

Fondatina HD Skin korrigjon dhe turbullon menjëherë papërsosmëritë tuaja për një lëkurë të përsosur 24-orëshe.

Përdorimi

Ingredientët

AQUA (WATER) • METHYL TRIMETHICONE • ALCOHOL • ISODODECANE • BUTYLENE GLYCOL • SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE • CETYL PEG/PPG 10/1 DIMETHICONE • PHENYL TRIMETHICONE • ACRYLATES/DIMETHICONE COPOLYMER • GLYCERIN • SILICA • DIMETHICONE • DISTEARDIMONIUM HECTORITE • SORBITAN SESQUIOLEATE • DIMETHICONE CROSSPOLYMER • SODIUM MYRISTOYL GLUTAMATE • SODIUM BENZOATE • SODIUM CHLORIDE • VP/VA COPOLYMER • PROPYLENE CARBONATE • PARFUM (FRAGRANCE) • SODIUM CITRATE • HEXADECENE • ALUMINUM HYDROXIDE • HYDROGEN DIMETHICONE • GLYCERYL UNDECYL DIMETHICONE • TOCOPHEROL • CITRIC ACID • PHENETHYL ALCOHOL • SACCHARIDE ISOMERATE • PENTAERYTHRITYL TETRA DI T BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE • [+/ CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) • CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES)] 15941

View full details