Skip to product information
1 of 1

Make Up For Ever

GENTLE MILK

GENTLE MILK

Regular price €22,00
Regular price €22,00 Sale price €22,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Gentle milk është një qumësht pastrues i butë, i pasur dhe hidratues që heq në mënyrë efektive grimin e fytyres, syve dhe buzëve. Ndihmon lëkurën të ndihet më e butë dhe më elastike, falë agjentëve hidratues të formulës dhe ekstrakteve zbutëse të frutave.

Benefitet

Përdorimi

Në mëngjes dhe në mbrëmje, aplikoni Gentle Milk duke përdoru një copë pambuku të lagur ose një sfungjer për heqjen e make-up-it.
Përdorni lëvizje rrethore, duke punuar nga fundi i fytyrës lart.
Fshijeni Qumështin Pastrues me një copë pambuku të thatë ose të lagur .Në fund, aplikoni Cool Lotion për heqjen e përsosur të make up-it.

Ingredientët

View full details