Skip to product information
1 of 7

Make Up For Ever

Full Cover

Full Cover

Regular price €34,00
Regular price Sale price €34,00
Në ulje Shitur
Tax included.
Një korrektor pa vaj, me mbulim të plotë, me një fund mat, i krijuar për të mbuluar plagët, tatuazhet dhe aknet.

Benefitet

Përmban një përqendrim të lartë pigmentesh dhe teknologji të papërshkueshme nga uji për të siguruar mbulim gjatë përdorimit.
Kontrollojnë vajin punojnë për të fshehur papërsosmëritë në mënyrë të barabartë dhe efektive.

Përdorimi

Ingredientët

AQUA (WATER) ● POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE ● ISODODECANE ● CYCLOPENTASILOXANE ● GLYCERIN ● POLYETHYLENE ● DISTEARDIMONIUM HECTORITE ● MICROCRYSTALLINE CELLULOSE ● TALC ● PHENOXYETHANOL ● SODIUM MYRISTOYL GLUTAMATE ● MAGNESIUM SULFATE ● SILICA DIMETHYL SILYLATE ● SODIUM CHLORIDE ● XANTHAN GUM ● PROPYLENE CARBONATE ● CHLORPHENESIN ● METHYLPARABEN ● PROPYLPARABEN ● SODIUM DEHYDROACETATE ● OCTYLDODECYL MYRISTATE ● CAPPARIS SPINOSA FRUIT EXTRACT ● ALLANTOIN ● DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER ● TETRASODIUM EDTA ● ALUMINUM HYDROXIDE ● BHT ● [+/- : CI 19140 (YELLOW 5, YELLOW 5 LAKE) • CI 42090 (BLUE 1 LAKE) • CI 77007 (ULTRAMARINES) • CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE) • CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES) • CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) •]. 10946/A

View full details