Skip to product information
1 of 1

Make Up For Ever

FACE & BODY LIQUID MAKE-UP 50ML

FACE & BODY LIQUID MAKE-UP 50ML

Regular price €42,00
Regular price Sale price €42,00
Në ulje Shitur
Tax included.
Jepini lëkurës një shkëlqim të freskët me këtë fondatine me baze uji 80% që ndihet kaq e lehtë, e pastër dhe e rehatshme.

Benefitet

Përdorimi

Përdorni furçën tonë #154 me lëvizje rrethore nga qendra e fytyrës jashtë për mbulim maksimal.

Ingredientët

AQUA (WATER) ? HYDROGENATED POLYISOBUTENE ? METHYLPROPANEDIOL ? PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE ? SORBITAN TRIOLEATE ? GLYCERIN ? BUTYLENE GLYCOL ? MANGIFERA INDICA (MANGO) SEED BUTTER ? PHENOXYETHANOL ? GLYCERYL CAPRYLATE ? TROMETHAMINE ? PARFUM (FRAGRANCE) ? ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER ? PENTYLENE GLYCOL ? BENZYL BENZOATE ? PANTHENOL ? ALUMINUM DIMYRISTATE ? BENZYL SALICYLATE ? LIMONENE ? BHT ? TOCOPHEROL ? [+/- : CI 19140 (YELLOW 5, YELLOW 5 LAKE) • CI 42090 (BLUE 1 LAKE) • CI 77007 (ULTRAMARINES) • CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE) • CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES) • CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) •]. 10097/A

View full details