Skip to product information
1 of 1

Make Up For Ever

EXTREME CLEANSER 200ml

EXTREME CLEANSER 200ml

Regular price €34,00
Regular price Sale price €34,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Extreme Cleanser largon menjëherë papastërtitë dhe të gjitha llojet e grimit, duke përfshirë ato të papërshkueshëm nga uji(waterproof). I pasur me përbërësit aktiv rigjenerues , formula e tij oil-free e lë lëkurën të butë, të hidratuar dhe të freskët pa ndjenjën e shtrëngimit.

Benefitet

Përdorimi

Ingredientët

View full details