x
Skip to product information
1 of 1

Davines

Dry Shampoo

Regular price €0,00
Regular price Sale price €0,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Spraj pastrues për të freskuar dhe pastruar flokët, pa pasur nevojë për ujë. Thith sebumin e tepërt, i jep trup të menjëhershëm flokëve që janë me gëzof dhe aromatik.

Ingredientët

BUTANE, ISOBUTANE, PROPANE, ALKOOL DENAT., DISTARCH FOSFAT, PARFUM / PARFRANCE, LAURAT SORBITAN.

Përdorimi

Pasi ta tundni mirë, spërkateni produktin në flokë të thatë nga një distancë prej rreth 20 cm, duke i kushtuar vëmendje të bëni spërkatje të vogla. Lëreni produktin të veprojë për rreth 1 minutë, më pas lajeni. Për të rritur volumin e flokëve, përdorni tharëse flokësh të ftohtë.

Benefitet

Pastron dhe freskon flokun, pa pasur nevoje per uje.
Jep trup dhe volum, pa e rënduar.
Niseshteja e orizit thith sebumin e tepërt.