Skip to product information
1 of 8

Make Up For Ever

REFILL AQUA BROW

REFILL AQUA BROW

Regular price €25,00
Regular price Sale price €25,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Aqua Brow është një xhel i pigmentuar që rrit dhe riformon vetullat natyrale. Formula e tij e papërshkueshme nga uji dhe përqendrimi i lartë i pigmenteve lejon një rezultat intensiv të ngjyrave që nuk zbehen.

Benefitet

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël Aqua Brow në anën e pasme të dorës ose ne një shpatull.Përdorni një furçë të pjerrët për të mbushur çdo zonë të rrallë, më pas përzieni për një rezultat natyral.Përdorni një furçë të imët për të nxjerrë qime individuale. Hiqeni me një pastrues të grimit të syve të papërshkueshëm nga uji.
KËSHILLË PRO: mund të përdoret edhe me furçë qerpikësh për të ngjyrosur flokët gri, mustaqet dhe thinjat.

Ingredientët

AQUA (WATER) ● ISODODECANE ● POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE ● COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX ● PROPYLENE CARBONATE ● DISTEARDIMONIUM HECTORITE ● MAGNESIUM SULFATE ● METHYLPROPANEDIOL ● PENTYLENE GLYCOL ● SODIUM CHLORIDE ● TALC ● MICA ● PEG-30 DIPOLYHYDROXYSTEARATE ● SILICA ● XANTHAN GUM ● POTASSIUM MYRISTATE ● P-ANISIC ACID ● ETHYLHEXYLGLYCERIN ● TROMETHAMINE ● SODIUM DEHYDROACETATE ● TOCOPHEROL ● [+/- : CI 19140 (YELLOW 5, YELLOW 5 LAKE) • CI 42090 (BLUE 1 LAKE) • CI 77007 (ULTRAMARINES) • CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE) • CI 77288 (CHROMIUM OXIDE GREENS) • CI 77289 (CHROMIUM HYDROXIDE GREEN) • CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES) • CI 77510 (FERRIC FERROCYANIDE, FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE) • CI 77742 (MANGANESE VIOLET) • CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) •]. 10991/A

View full details