Skip to product information
1 of 2

Make Up For Ever

PRO SCULPTING BROW PALETTE

PRO SCULPTING BROW PALETTE

Regular price €43,00
Regular price Sale price €43,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Kjo paletë e vetullave gjithëpërfshirëse ka gjithçka që ju nevojitet për të mbushur, formësuar, rregulluar dhe përcaktuar me profesionalizëm vetullat. Paleta Pro Sculpting Brow është me shumë përdorime që përmban tre pluhura mat të lagësht/të thatë, një theksues universal krem-në-pudër, një dyll vetullash të padukshëm dhe një aplikues me dy skaje.

Benefitet

Përdorimi

Përzihet lehtësisht për t'iu përshtatur ngjyrës tuaj natyrale të vetullave, pudrat mbushen dhe përcaktohen, ndërsa dylli zbut dhe rregullon vetullat. Përfundoni pamjen tuaj me theksimin e butë mat në kockën e vetullave për të theksuar dhe përcaktuar. E disponueshme në dy kombinime nuancash, kjo paletë e përshtatshme për udhëtimet është një mjet i domosdoshëm nga fillestarët e vetullave deri tek ekspertët profesionistë.

Ingredientët

TALC ? MICA ? NYLON-12 ? PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE ? MAGNESIUM STEARATE ? PENTYLENE GLYCOL ? DIMETHICONE ? SODIUM DEHYDROACETATE ? LAUROYL LYSINE ? [+/- : CI 19140 (YELLOW 5, YELLOW 5 LAKE) • CI 42090 (BLUE 1 LAKE) • CI 77007 (ULTRAMARINES) • CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE) • CI 77288 (CHROMIUM OXIDE GREENS) • CI 77289 (CHROMIUM HYDROXIDE GREEN) • CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES) • CI 77510 (FERRIC FERROCYANIDE, FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE) • CI 77742 (MANGANESE VIOLET) • CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) •]. 10196/A

View full details