Skip to product information
1 of 20

Make Up For Ever

COLOR INK 15ml

COLOR INK 15ml

Regular price €24,00
Regular price €19,79 Sale price €24,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Make Up For Ever Color Ink është një shishe pikatore me ngjyrë të lëngshme me bazë vaji shumë të pigmentuar, e krijuar për t'u përdorur në fytyrë dhe trup për rezultate pa mundim. Formula pa parabene thahet shpejt dhe nuk plasaritet. 

 

Benefitet

Përdorimi

Shishe pikatore me grykë të ngushtuar, të gjatë dhe me majë që mundëson një aplikim të saktë.
Formula thahet shpejt deri në një shtresë mat dhe nuk plasaritet. Nuk përmban parabenë.

Ingredientët

AQUA (WATER), ISODODECANE, TRITICUM VULGARE (WHEAT) STARCH, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, CYCLOPENTASILOXANE, SILICA, VP/HEXADECENE COPOLYMER, METHYLPROPANEDIOL, TRIBEHENIN, MAGNESIUM SULFATE, SODIUM CHLORIDE, DIMETHICONE, PENTYLENE GLYCOL, PEG-30 DIPOLYHYDROXYSTEARATE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, PHENOXYETHANOL, XANTHAN GUM, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, TROMETHAMINE, P-ANISIC ACID, PROPYLENE CARBONATE, PARFUM (FRAGRANCE), CHLORPHENESIN, GLYCERYL CAPRYLATE, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL, GLYCERIN, BHT, TOCOPHEROL, [+/- : CI 15850 (RED 6, RED 7, RED 7 LAKE), CI 15985 (YELLOW 6, YELLOW 6 LAKE), CI 19140 (YELLOW 5, YELLOW 5 LAKE), CI 42090 (BLUE 1 LAKE), CI 45410 (RED 27, RED 27 LAKE, RED 28 LAKE), CI 73360 (RED 30, RED 30 LAKE), CI 77007 (ULTRAMARINES), CI 77288 (CHROMIUM OXIDE GREENS), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES), CI 77510 (FERRIC FERROCYANIDE, FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE), CI 77742 (MANGANESE VIOLET), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), ]. 11687/A

View full details