Skip to product information
1 of 1

Make Up For Ever

CARE AND PREPARATION CREAM

CARE AND PREPARATION CREAM

Regular price €21,00
Regular price €21,00 Sale price €21,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Kremi për kujdes dhe përgatitje është një krem ​​i pasur me glicerinë me teksturë kremoze, i përsosur për përgatitjen e lëkurës së thatë përpara make-up-it.

Benefitet

Përdorimi

Ingredientët

View full details