Skip to product information
1 of 6

Make Up For Ever

BROW PENCIL

BROW PENCIL

Regular price €21,00
Regular price €21,00 Sale price €21,00
Në ulje Shitur
Tax included.
Ky laps vetullash ofron një aplikim të lehtë dhe të saktë dhe veshje afatgjatë, falë formulës së tij prej dylli i disponueshëm në 5 nuanca natyrale.

Benefitet

Përdorimi

Ingredientët

STEARIC ACID ● RHUS SUCCEDANEA FRUIT WAX ● POLYBUTENE ● HYDROGENATED MICROCRYSTALLINE WAX ● TALC ● CERESIN ● HYDROGENATED CASTOR OIL ● CERA MICROCRISTALLINA (MICROCRYSTALLINE WAX) ● SILICA ● TOCOPHEROL ● ASCORBYL PALMITATE ● BHT ● [+/- : CI 19140 (YELLOW 5, YELLOW 5 LAKE) • CI 42090 (BLUE 1 LAKE) • CI 77007 (ULTRAMARINES) • CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE) • CI 77288 (CHROMIUM OXIDE GREENS) • CI 77289 (CHROMIUM HYDROXIDE GREEN) • CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES) • CI 77510 (FERRIC FERROCYANIDE, FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE) • CI 77742 (MANGANESE VIOLET) • CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) •]. 10855/A

View full details