Skip to product information
1 of 1

Make Up For Ever

ARTIST SHADOW NUDE PALETTE

ARTIST SHADOW NUDE PALETTE

Regular price €45,00
Regular price Sale price €45,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Kjo paletë përmban formulën e lakmuar dhe të lehtë për t'u përdorur Artist Shadow për pamje fantastike të syve—duke filluar nga bukuria natyrale deri te shumë artistike. Me formulën e saj të avancuar xhel-pudër të përzier me pigmente ultrafine, çdo nuancë nude lë një përfundim të lëmuar dhe të barabartë që i lë kapakët ultra të ngopur me ngjyra shumë të përziera dhe të qëndrueshme. Nuancat janë të organizuara në treshe, kështu që ju mund të krijoni pa mundim pamje elegante, natyrale dhe "smoky".

Benefitet

Përdorimi

Kjo paletë përfshin një teknikë aplikimi të ilustruar, hap pas hapi nga themeluesi dhe drejtori krijues i MAKE UP FOR EVER, Dany Sanz, për t'ju ndihmuar të fshini një sërë pamjesh që bien në sy.

Ingredientët

View full details