Skip to product information
1 of 33

Make Up For Ever

ARTIST ROUGE LIPSTICK

ARTIST ROUGE LIPSTICK

Regular price €27,00
Regular price €24,00 Sale price €27,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Ky buzëkuq kremoz, me pigmentim të lartë zgjat 8 orë dhe mbulon me një rrëshqitje buzët tuaja.

Benefitet

Përdorimi

Aplikoni direkte në buzë. Maja me formë plumbi lejon një rrëshqitje të lehtë dhe të shpejtë duke lejuar një teksturë hidratuese.

Ingredientët

OCTYLDODECANOL ? POLYBUTENE ? PHENYLPROPYLDIMETHYLSILOXYSILICATE ? POLYGLYCERYL-2 ISOSTEARATE/DIMER DILINOLEATE COPOLYMER ? OZOKERITE ? SYNTHETIC WAX ? HYDROGENATED SUNFLOWER SEED OIL ? ETHYLENE/PROPYLENE COPOLYMER ? PARFUM (FRAGRANCE) ? BENZYL BENZOATE ? PHYTOSTERYL MACADAMIATE ? LINALOOL ? ALPHA-ISOMETHYL IONONE ? LIMONENE ? BENZYL SALICYLATE ? CITRONELLOL ? BHT ? TOCOPHEROL ? [+/- : CI 12085 (RED 36, RED 36 LAKE) • CI 15850 (RED 6, RED 7, RED 7 LAKE) • CI 15985 (YELLOW 6, YELLOW 6 LAKE) • CI 19140 (YELLOW 5, YELLOW 5 LAKE) • CI 42090 (BLUE 1 LAKE) • CI 45380 (RED 21, RED 21 LAKE, RED 22 LAKE) • CI 45410 (RED 27, RED 27 LAKE, RED 28 LAKE) • CI 73360 (RED 30, RED 30 LAKE) • CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) • CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE) • CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES) • CI 77742 (MANGANESE VIOLET) •]. 10225/A

View full details