Skip to product information
1 of 34

newlooktina

ARTIST FACE COLOR REFILL

ARTIST FACE COLOR REFILL

Regular price €30,00
Regular price €30,00 Sale price €30,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Një formulë unike e pluhurit të shtypur të rimbushshme që siguron fitim intensiv të ngjyrave në nuanca të theksuara, të skalitura dhe të skuqura.

Benefitet

Përdorimi

Për të theksuar:
Filloni duke shtuar highliter që rrit volumin në fytyrën tuaj, si p.sh. mollëzat e sipërme dhe ura e hundës me furçën #104.
Më pas, aplikoni nuancat më natyrale për të skalitur dhe përmirësuar konturet e fytyrës duke krijuar hije me furçën precize #150.
Së fundi, aplikoni ngjyrat sipas preferences suaj me furçën skulpturuese me dy skaje #158 për të shtuar një shkëlqim të shëndetshëm në lëkurën tuaj ose për të transformuar plotësisht pamjen tuaj.

Ingredientët

SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE ? TALC ? DIMETHICONE ? ZINC STEARATE ? DIISOSTEARYL MALATE ? OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE ? CAPRYLYL GLYCOL ? LAUROYL LYSINE ? PENTYLENE GLYCOL ? PHENYL TRIMETHICONE ? SODIUM DEHYDROACETATE ? SORBITAN SESQUIOLEATE ? TOCOPHERYL ACETATE ? [+/- CI 15850 (RED 6, RED 7, RED 7 LAKE) ? CI 19140 (YELLOW 5, YELLOW 5 LAKE) ? CI 45410 (RED 27, RED 27 LAKE, RED 28 LAKE) ? CI 73360 (RED 30, RED 30 LAKE) ? CI 77007 (ULTRAMARINES) ? CI 77491, CI 77492,CI 77499 (IRON OXIDES) ? CI 77742 (MANGANESE VIOLET) ? CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) ?]. 11418/A

View full details