Skip to product information
1 of 11

Make Up For Ever

ARTIST ACRYLIP

ARTIST ACRYLIP

Regular price €23,00
Regular price €23,00 Sale price €23,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Formula e hollë ofron ngjyra të gjallëruara dhe nje shkëlqim të pakrahasueshëm.

Benefitet

Përdorimi

Aplikuesi i pjerrët siguron ngjyrë uniforme me vetëm një rrëshqitje. Këto ngjyra vibrante të buzëve ofrojnë mbulim dhe jetëgjatësi.

Ingredientët

RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL ● CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE ● DICALCIUM PHOSPHATE ● STEARALKONIUM BENTONITE ● SILICA SILYLATE ● DISTEARDIMONIUM HECTORITE ● PROPYLENE CARBONATE ● SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE ● TOCOPHERYL ACETATE ● PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE ● MICA ● SILICA ● TIN OXIDE ● [+/- : CI 12085 (RED 36, RED 36 LAKE) • CI 15850 (RED 6, RED 7, RED 7 LAKE) • CI 15985 (YELLOW 6, YELLOW 6 LAKE) • CI 19140 (YELLOW 5, YELLOW 5 LAKE) • CI 42090 (BLUE 1 LAKE) • CI 45380 (RED 21, RED 21 LAKE, RED 22 LAKE) • CI 45410 (RED 27, RED 27 LAKE, RED 28 LAKE) • CI 73360 (RED 30, RED 30 LAKE) • CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) • CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE) • CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES) • CI 77742 (MANGANESE VIOLET) •]. 10978/A

View full details