Skip to product information
1 of 3

Make Up For Ever

AQUA XL COLOR PAINT 5g

AQUA XL COLOR PAINT 5g

Regular price €27,00
Regular price Sale price €27,00
Në ulje Shitur
Tax included.
Auqa XL Color Paint është një xhel kremoz i papërshkueshëm nga uji me pigmentim ​​të lartë. Aplikuesi i pjerrët e bën të lehtë dozimin dhe aplikimin pa mundim. Tekstura e xhelit lejon përzierjen e lehtë të ngjyrave. Për shkak se produkti është i papërshkueshëm nga uji, duhet ta përdorni shpejt sasinë përpara se të thahet në lëkurën tuaj.
Bojëra me ngjyra Aqua XL disponohet në 20 ngjyra të ndryshme, me llojet e ndryshme në mat, me shkëlqim dhe të ylbertë.

Benefitet

Përdorimi

Aplikoni Aqua XL Color Paint në zonat e dëshiruara me një furçë. Lëreni të thahet shkurtimisht - mbani sytë mbyllur dhe keni mbaruar.
Bojëra me ngjyra Aqua XL jo vetëm që mund të përdoret në zona të mëdha të fytyrës ose për linja të holla, por edhe në fushën e lyerjes së trupit, Aqua XL Color është bërë e domosdoshme.
Një pastrues make-up (p.sh. Make up for ever Sens' Eyes, Extreme Cleanser ose So Divine) për grimin e papërshkueshëm nga uji duhet të përdoret për të hequr make-up-in në një mënyrë që të jetë e butë për lëkurën.
Këshillë: Nëse dëshironi t'i jepni edhe më shumë shkëlqim eyelinerit tuaj, aplikoni Aqua XL Color Paint me një furçë. Më pas lagni një furçë eyeliner me Make up for ever Aqua Seal dhe aplikoni një shtresë glitter
Për t'i dhënë qerpikëve më të gjallëruar: aplikoni pak Aqua XL Color Paint tek qerpikët me një furçë qerpikësh.

Ingredientët

View full details