Skip to product information
1 of 3

Make Up For Ever

AQUA SMOKY LASH

AQUA SMOKY LASH

Regular price €30,00
Regular price €30,00 Sale price €30,00
Në ulje Shitur
Tax included.
Aqua Smoky Lash ofron të gjitha përfitimet e maskarës sonë Smoky Lash - volum, gjatësi dhe definicion me një formulë të papërshkueshme nga uji. Pigmentet e zeza të pasura ofrojnë ngjyrë më të fortë, ndërsa furça e saj unike siguron që çdo qerpik të jetë i veshur.

Benefitet

Përdorimi

Aplikoni një shtresë maskara nga fillimi i qerpikëve deri në majë. Me një lëvizje të lehtë zigzag ndani qerpikët. Aplikoni disa shtresa për të rritur volumin e qerpikëve.

Ingredientët

Isododecane, Cera Alba (Beeswax), Aqua (Water), CI 77499 (Iron Oxides), Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Disteardimonium Hectorite, Glyceryl Hydrogenated Rosinate, Polybutene, VP/Eicosene Copolymer, Sorbitan Isostearate, Ozokerite, PEG-2 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Hydrogenated Castor Oil, Propylene Carbonate, Hydroxyethylcellulose, Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Panthenol, Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Hydrolyzed Rhodophycea Extract, BHT. A04701/01

View full details